Bălți - Forumul orașului

Balti City Forum. Форум города Бельцы

SiteSite  eng  rus  fr  it  FAQFAQ  CautareCautare  InregistrareInregistrare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  Conectare  AcasaAcasa  

Distribuiți | 

Informatie va rog.... ( o caut pe Ciocoiu Ana)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
angi
rebeonak

Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 27/04/2008

MesajSubiect: Informatie va rog.... ( o caut pe Ciocoiu Ana)   Lun 28 Apr 2008, 16:08

Buna ziua tuturor, ma numesc Angela si sunt din Romania, locuiesc in Spania de vreo 12 ani. Caut o persoana din orasul Balti, poate cineva dintre dumneavoastra ma poate ajuta. Aceasta persoa se numeste Ciocoiu Ana, s-a nascut in 1915 (deci ar avea 92 de ani in cazul in care mai traieste) si este din orasul balti. In anul 1933, pe cand avea aproximativ 18 ani se afla la Iasi, unde a nascut-o pe mama mea pe care a parasit-o in spital. Stiu ca e putin probabil sa ajung sa o cunosc pe aceasta persoana, care ar fi bunica mea, dar poate reusesc sa iau contact cu rude ale mamei mele (implicit ale mele). Daca cineva poate sa-mi dea vreo informatie (unde as putea sa ma adresez, de unde as putea obtine date despre familia mamei mele, etc.) va rog sa-mi scrieti pe e-mailul angitorres07@yahoo.es Va multumesc anticipat si pentru ca ati citit mesajul meu.
La revedere, Angela
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Informatie va rog.... ( o caut pe Ciocoiu Ana)
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» caut scripter samp bun pe mod roleplay il platesc bine add id de mess: c.enjoyz
» caut gm samp bun dau owner pe sv pt detalii ad ionutz.jony

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bălți - Forumul orașului :: Diverse / Разное :: Căutări de persoane, foști colegi, etc...-
Mergi direct la: